TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

Erkeklerin en çok yaptırdığı estetik operasyonların başında saç ekimi gelmektedir. Artık günümüzde saçlar kazınmadan, 0'a vurulmadan tıraşsız saç ekimi dediğimiz saç ekimi operasyonu uygulanabilmektedir.

Saç ekim işlemi yaptırmak isteyen birçok kişi saçlarının tıraşlanmasını istemezler. Tıraşlı bir kafa ile göz önüne çıkmak istememeleri oldukça doğal bir istektir. Doğal bir görünüm oluşturulmasının yanı sıra hastaların iş ve sosyal hayatlarına en kısa zamanda dönmeleri de çok büyük bir önem taşımaktadır.
Birkaç yıl öncesine kadar geleneksel saç ekiminde bölgenin komple tıraşlanması gerekiyordu. Bu toplum içerisinde yarısı tıraşlanmış saçla gezmek durumunda kalan hastalar için hiç de kolay bir durum değildi. Tıraşsız Saç Ekimi tekniği, işte bu problemi ortadan kaldırmak üzere geliştirilmiş yeni bir tekniktir.
Özellikle ense bölgesindeki (donör bölge) saçları yaklaşık 4 cm kadar uzun olan erkeklerde, birer parmaklık birkaç şerit tıraş ederek uzun saçlarıyla tıraşlı bölgeyi kapatıp, diğer bölgede hiç tıraş yapmadan uygulanabilir. Özellikle bayanlar ve sosyal hayatından kopmamak isteyen erkekler için uygundur. Ekilen saçlar kendi saçlarınız arasında kaybolur ve işlem günü bile kimsenin anlamayacağı kadar doğal saçlara kavuşulabilmesi mümkündür.

TOP